Struktura organizacyjna

Prezydium Rady

Dziekan

Arkadiusz Bereza

Wicedziekani

Bartosz Gdulewicz
Urszula Nieborak
Anna Fermus-Bobowiec

Sekretarz

Krzysztof Adamski

Skarbnik

Katarzyna Klech

Członkowie

Hanna Chabros
Marzena Kucharska-Derwisz

Członkowie Rady

  1. Adamski Krzysztof
  2. Bartnik Sławomir
  3. Chabros Hanna
  4. Chruściel Paweł
  5. Cioch Barbara
  6. Ejsmond-Zając Halina
  7. Fermus-Bobowiec Anna
  8. Gdulewicz Bartosz
  9. Grzyb Jan
  10. Jastrząb Zbigniew
  11. Kępa Monika
  12. Klech Katarzyna
  13. Kopiec Irena
  14. Król Joanna
  15. Kubicz Leszek
  16. Kucharska-Derwisz Marzena
  17. Mazur Marek
  18. Nieborak Urszula
  19. Rokita-Kasprzyk Justyna
  20. Szałacha-Małysz Edyta

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący:

Koksanowicz Grzegorz

Zastępcy Przewodniczącego:

  1. Bielecka Bożena
  2. Bilkiewicz-Bańka Bożena
  3. Jakubowska-Rybczyńska Anna
  4. Kłos-Czerwińska Joanna
  5. Kulik Marek
  6. Piskorski Jerzy
  7. Strzelec Paweł

Członkowie:

  1. Boryc Wojciech
  2. Cegiełko Paweł
  3. Fałdyga Piotr
  4. Filipek-Kraczek Zofia
  5. Franus-Wyrwich Beata
  6. Grabek Tomasz
  7. Kutrzuba Paweł
  8. Majerowska Renata
  9. Marcewicz-Kochnio Olimpia
  10. Marzec Tomasz
  11. Piórecka Ewa
  12. Silmanowicz Teresa
  13. Wagner Arkadiusz
  14. Warych Artur

Rzecznik Dyscyplinarny

Rzecznik Dyscyplinarny:

Patrycja Kozłowska-Kalisz

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

  1. Bartoszcze Savci Paulina
  2. Miaskowski Jaromir
  3. Nowachowicz Mariusz
  4. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  5. Rzedzicka Magdalena
  6. Szczekala Agnieszka
  7. Ząbek Hubert

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca:

Monika Markisz

Zastępca Przewodniczącego:

Leńczuk Jacek

Członkowie:

  1. Chmiel Zbigniew
  2. Czerwińska Grażyna
  3. Górny Leszek
  4. Kowalik Agata
  5. Michniewicz Małgorzata
  6. Pecyna-Bądos Katarzyna
  7. Sobuś Rafał

Członek Krajowej Rady Radców Prawnych

Hanna Chabros

Delegaci na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych

  1. Baron Dorota
  2. Bartnik Sławomir
  3. Bereza Arkadiusz
  4. Bereza Sławomir
  5. Czerwonka Michał
  6. Klech Katarzyna
  7. Kozłowska-Kalisz Patrycja
  8. Kutrzuba Paweł
  9. Leńczuk Jacek
  10. Misiejuk Ireneusz
  11. Nieborak Urszula
  12. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  13. Pilipiec Sławomir
  14. Stecyk-Kalwas Teresa
  15. Urbanowicz Ewa

Rzecznik Prasowy

Ewa Urbanowicz
Tel. 605 357 507
e-mail: rzecznikprasowy@oirp.lublin.pl

Komisja ds. aplikacji

Przewodnicząca:

Anna Fermus – Bobowiec

Członkowie:

  1. Monika Kępa
  2. Katarzyna Kufel-Urbanowicz
  3. Sławomir Pilipiec
  4. Iwona Szymanek-Mazur
  5. Hubert Ząbek
  6. Eryk Pietrusiński

Komisja ds. integracji środowiskowej i komunikacji społecznej

Przewodniczący:

Katarzyna Klech

Członkowie:

  1. Jacek Leńczuk
  2. Beata Ogrodnik – Kołodziejczyk
  3. Ewa Urbanowicz
  4. Paweł Urbanowicz
  5. Malwina Skrzynecka
  6. Izabela Latusek

Komisja ds. socjalnych

Przewodniczący:

Jan Grzyb

Członkowie:

  1. Anna Komarska
  2. Teresa Piekarczyk
  3. Andrzej Pruszkowski
  4. Joanna Witkowska

Komisja wydawnicza (Rady Programowej czasopisma “Prawnik”)

Przewodniczący:

Arkadiusz Bereza

Członkowie:

  1. Krzysztof Adamski
  2. Anna Fermus – Bobowiec
  3. Jarosław Kostrubiec
  4. Joanna Lalak – Krzyżanowska
  5. Mariusz Nowachowicz
  6. Andrzej Pruszkowski
  7. Dorota Sławińska
  8. Edyta Szałacha-Małysz
  9. Ewa Urbanowicz
  10. Tomasz Woś

Komisja do spraw wykonywania zawodu

Przewodniczący:

Marzena Kucharska-Derwisz

Członkowie:

  1. Sławomir Bartnik
  2. Małgorzata Dąbek
  3. Leszek Kubicz
  4. Ireneusz Misiejuk
  5. Jarosław Nogalski
  6. Barbara Olech
  7. Tomasz Sowa

Komisja do spraw wizerunku radcy prawnego

Przewodnicząca:

Justyna Rokita – Kasprzyk

Członkowie:

  1. Ewa Anasiewicz-Wilk
  2. Justyna Birska-Fornal
  3. Damian Bara
  4. Natalia Karpiuk-Wawryszuk
  5. Monika Markisz
  6. Milena Tarasiuk
  7. Małgorzata Szreniawska
  8. Ewa Urbanowicz
  9. Izabela Latusek
  10. Justyna Nesterak-Klamer
  11. Łukasz Bolesta
  12. Maria Baranowska-Bolesta

Komisja ds. sportu

Przewodniczący:

Marek Duszyński

Członkowie:

  1. Marcin Andrzejewicz
  2. Sławomir Bereza
  3. Jarosław Cierniak
  4. Dominik Derwisz
  5. Oliwia Wójcik
  6. Karol Kagan
  7. Eryk Pietrusiński

Komisja ds. działalności kulturalnej

Przewodniczący:

Iwona Szymanek-Mazur

Członkowie:

  1. Aleksandra Golec-Grzymek
  2. Katarzyna Hanas
  3. Iwona Kaleta-Kalbarczyk
  4. Magdalena Korona-Tobała
  5. Natalia Kurek
  6. Agnieszka Lech
  7. Patryk Matysiuk
  8. Jan Rybojad
  9. Wioletta Pytka

Komisja ds. kontaktów międzynarodowych

Przewodnicząca:

Marzena Świstak

Członkowie:

  1. Marzena Kucharska-Derwisz
  2. Agnieszka Książek
  3. Kamil Mikołajczyk
  4. Katarzyna Siwek
  5. Aleksandra Dziubek
  6. Karol Kagan
  7. Michał Wasil

Komisja do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi

Przewodnicząca:

Sylwia Brzezińska

Członkowie:

  1. Ewelina Jemielniak
  2. Katarzyna Jurzysta
  3. Konrad Makarewicz
  4. Eryk Pietrusiński
  5. Małgorzata Szreniawska
  6. Aleksandra Zawiślak-Białek

Zespół ds. wsparcia radców prawnych

Przewodniczący:

Karol Piątek

Członkowie:

  1. Kamil Pawlik
  2. Michał Szunert

Rzecznik Funduszu Wzajemnej Pomocy

Irena Kopiec

Opublikował(a): Łukasz Kamiński

Ostatnia zmiana:

Scroll to Top